logotype

hello and welcome to my new website !!! ...

SK WOOD na Facebooku

TOPlist easy-stránky

Venkovní fasády

Dřevěné venkovní fasádyDřevo jako obklad domu, je velice funkční, teplý a přírodní materiál, který je prověřen staletími. S dřevěnou fasádou získá Váš dům ojedinělý, originální vzhled a navíc získáte opravdu funkční zateplení.

Hlavní výhody dřevěných fasád:

  • rozměrová stálost (nekroutí se, nepraská)
  • výborný tepelný izolant
  • dlouhá životnost
  • zvukový izolant
  • rychlá montáž

Venkovní fasáda se dá udělat z různých materiálů, my nejčastěji pro fasády používáme Thermowood (vypalované dřevo), který odolává proti povětrnostnín vlivům i škůdcům či plýsním, často se používá i sibiřský modřín nebo cedr.

Vybrat si samozřejmě můžete z celé řady dalších dřevin.

Fasády ThermowoodFasády Thermowood

Thermowood je ideálním systémem pro dřevěné konstrukce vystavované nepříznivým vlivům počasí. Nemusí se povrchově upravovat, avšak vlivem slunečního záření dochází ke změnám v barevném provedení z původní hnědé na stříbřitě šedou. Řádným ošetřením povrchu lze zabránit změnám barvy, pukání povrchu a růstu řas. Proto vybíráme fasády zásadně podle vlastností jednotlivých dřevin a ne podle barvy. Dřevo je přírodním materiálem, který se chová podle svých zákonitostí.

Veškerá povrchová ošetření se musejí provádět v přesném časovém sledu, podle typu dřeviny a podle klimatický podmínek.

 

Podívejte se na ukázky našich realizací a pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

2023  SK WOOD Dřevostavby Liberec