logotype

hello and welcome to my new website !!! ...

SK WOOD na Facebooku

TOPlist easy-stránky

Terasy

Terasy - bazénová terasa

Terasy nám poskytují příjemné prostředí pro odpočinek či posezení s přáteli u domu či v zahradním sezení, výborně se osvědčují také jako plochy kolem bazénů nebo mola ke koupacím jezírkům.

Aby terasa vypadala i po několika letech stále krásně, aby se nezkroutila, nepopraskala, či se jinak neponičila, není od věci se před samotnou stavbou terasy poradit s odborníky, kteří pomohou například s výběrem vhodného materiálu. Správná volba pak představuje krásné prostředí pro relaxaci na dlouhou dobu.

Naše firma se specializuje na terasové systémy, a to klasické terasy i obložení bazénů. 

Zahradní terasy vyrábíme z různých druhů dřevin, včetně těch cizokrajných. Používáme také materiály plast a kombinace dřeva-plast. Pro terasové systémy nabízíme a dodáváme pouze léty prověřené výrobky špičkové kvality.

Dřevěná terasa Dřevěné terasy

Dřevěné terasy jsou nejpřirozenějším spojením mezi domem a zahradou. Dřevěná zahradní terasa se skvěle hodí ke každé chatě či rodinnému domku. Pomocí terasy je možné vytvořit ideální prostředí kolem bazénu či jezírka. Získáte tak prostředí, které na Vás může působit v dnešní hektické době uklidňujícím dojmem. Dřevěná terasa je navíc velmi příjemná i na dotek.

 

Terasa z cizokrajného dřevaTerasa z exotického dřeva

Terasy z Exotických dřevin jsou velice dobrou alternativou pro klasickou dlažbu. Těší se dlouhé životnosti, při správné údržbě odhadem 35-40 let. Samozřejmostí je reprezentativní vzhled při slušné cenové dostupnosti. Mezi další pozitivní vlastnosti patří také:

 1. 100% přírodní materiál, přírodní vzhled
 2. Nevšední design
 3. Příjemná na dotek bosou nohou
 4. Nestudí
 5. V létě není rozpálená a příjemně se po ní chodí
 6. Protiskluzový design
 7. Při správné péči (pravidelná impregnace olejem) 4x delší životnost, než dlažba

Bazénová terasa dřevo-plastTerasy dřevo-plast

Kombinace dřeva a plastu nabízí výhody více materiálů, konkrétně dřeva a plastu. Materiál si udržel všechny příjemné vlastnosti dřeva a přidal k nim nenáročnou údržbu a odolnost plastu. I tento materiál má celou řadu dalších vynikajících vlastností:

 • Je krásný na pohled a příjemný na dotek
 • Zachová svoji barevnost bez jakéhokoli natírání
 • Nedělá třísky
 • Je protiskluzový
 • Evropský výrobce garantuje až 25 let záruku proti hnilobě, dřevokazným houbám a hmyzu
 • Pro čištění stačí většinou jen proud vody

 

 

Terasy a terasní systémy montujeme podle předepsaných předpisů a pravidel a díky tomu zaručujeme dlouhodobou stabilitu konstrukce. Práce provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se na ukázky našich realizací a pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

2024  SK WOOD Dřevostavby Liberec