logotype

hello and welcome to my new website !!! ...

SK WOOD na Facebooku

TOPlist easy-stránky

Dřevěné interiéry

Interiéry - dřevěné schodiště

Dřevo je hojně užívaný materiál, který zateplí každý domov a přinese sebou i kus přírody. Jeho hnědé odstíny se hodí do každého, i moderního interiéru. Leštěné dřevo dodá bytu luxusní nádech a ledabyle opracované kusy zase rustikální, domáckou pohodu. 

 

Chcete-li si dřevem zkrášlit interiér rozhodně neváhejte a obraťte se na nás. Dle individuálních potřeb pro Vás uděláme skoro cokoliv :-)

Obklady ze dřeva

Pokud Vás již nudí bílé zdi, nechte si je vyzdobit dřevem. V případě že máte vyšší stropy, doporučujeme dřevěné obložení, které vypadá velice efektně.

Dřevěné dveře

Při realizaci interiérů se samozřejmě věnujeme také montáži dřevěných dveří. Nabízíme různé typy vnitřních i vchodových dveří včetně zárubní a veškerých doplňků.

Dřevěné interiéryDřevěné schodiště

Schodiště bývá nedílnou součástí interiérů rodinných domu, nebo mezonetových bytů. Zaměřujeme se nejen na obložení betonových, nebo kovových schodišť, ale dodáme také kompletní dřevěná schodiště různých tvarů a velikostí na míru.

Dřevěné podlahy

Specializujeme se na pokládky všech druhů dřevěných podlah. Pokládáme masivní dubové podlahy, prkenné podlahy, i masivní dřevěné parkety, dále masivní podlahy z habru, olše, borovice a ostatních domácích a exotických dřevin.

 

Podívejte se na ukázky našich realizací a pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

2024  SK WOOD Dřevostavby Liberec