logotype

hello and welcome to my new website !!! ...

SK WOOD na Facebooku

TOPlist easy-stránky

Dřevostavby Liberec


DřevostavbaDřevostavby disponují mnoha výhodami a přednostmi které vás jistě přesvědčí o správném rozhodnutí při výběru vašeho domu.

Zdravé bydlení

Dřevo působí pozitivně na lidskou psychiku i imunitní systém. Dřevo dokáže vyrovnávat vlhkost v interiéru a díky tomu vzniká v dřevostavbě stabilní klima vyhovující astmatikům i alergikům.

Úspora za vytápění

Dřevostavby se vyznačují výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a umožňují tak snížení nákladů na vytápění. Měsíčně se dá ušetřit i několik tisíc. 

Větší užitná plocha

Užší stěny dřevostavby umožňují při stejném obestavěném prostoru využít větší vnitřní prostor oproti zděným stavbám a to dokonce s lepšími tepelnými vlastnostmi. Uspořený vnitřní prostor znamená několik metrů další užitné plochy pro Váš dům.

DřevostavbaMožnost výstavby po celý rok

Mimo základovou desku a betonové podlahy se jedná o suchý proces, kterým je možno stavět celý rok.

Rychlost výstavby

U zděných staveb jsou průměrné lhůty výstavby asi dvojnásobně delší vzhledem k technologickým přestávkám. Do dřevostavby je možné se nastěhovat prakticky ihned po dokončení stavby, zatímco u zděných staveb trvá dosychání objektu do rovnovážné vlhkosti mnoho měsíců a tím se možnost nastěhování brzdí.

Další výhodné vlastnosti

  • Dřevostavby jsou velmi vhodné i do míst s výskytem živelných pohrom – povodně, seizmická místa, oblasti extrémních letních teplot nebo tuhých zim
  • Nízká hmotnost stavby
  • Protipožární odolnost plášťů budovy
  • Velmi malá energetická náročnost na výstavbu a zpracování materiálů
  • Nižší ekonomická náročnost při výstavbě nového bydlení
  • Statická bezpečnost stavby i při seizmických narušeních

 

Podívejte se na ukázky našich realizací a pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Dřevostavby montujeme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

2024  SK WOOD Dřevostavby Liberec