logotype

hello and welcome to my new website !!! ...

SK WOOD na Facebooku

TOPlist easy-stránky

Tesařské práce


Tesařské práce - dřevěný altánTesařské práce jsou v podstatě takové, které se nedělají na dílně... tyto všechny pro Vás dokážeme samozřejmě udělat :-)

Při tesařských pracích vždy vycházíme z přání zákazníka. Nabízíme veškeré druhy tesařských prácí ze všech dostupných materiálů.

S využitím mnohaletých zkušeností a na základě ověřených a spolehlivých postupů provádíme výstavby, opravy a rekonstrukce běžných i atypických střešních krovů (včetně historických krovů) všech tvarů a velikostí. Důraz samozřejmě klademe na přípravu a důkladné prostudování potřebné dokumentace. Pečlivě vybíráme materiály a hotový krov ošetříme ochrannými hmotami a nátěry.

Tesařské práceVyrobíme a postavíme na Vaší zahradě jakékoliv dřevěné tesařské konstrukce, které budou sloužit
pro relaxaci a odpočinek jako jsou například pergoly, které výborně chrání před sluncem a vytváří příjemný stín a díky bočním stěnám i soukromi,  altány které poslouží k odpočinku a k setkávání s přáteli, dřevěné zastřešené terasy k domům, či bazénům, nebo dřevěné venkovní stání pro auto.

Veškeré tesařské práce provádíme podle předepsaných předpisů a pravidel a díky tomu zaručujeme dlouhodobou stabilitu dřevěné konstrukce.

Tesařské práce provádíme nejen v Liberci, ale také v jeho širokém okolí.

Podívejte se na ukázky našich realizací a pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

2024  SK WOOD Dřevostavby Liberec